Bize Sorun

 

Sorunuz kaydedildi. Teşekkürler!

Ara

Kapalı Grup Süpervizyonlar

KAPALI GRUP SÜPERVİZYONUMUZA BAŞLIYORUZ! 🙆🏼‍♀️


📌Çalışmanın aynı katılımcılarla kapalı bir grupta yürütülmesi hedeflenmiştir.
📌Başlangıçta gruba dahil olanlar dışında, sadece her dört oturumda bir yeni katılımcı kabul edilebilecektir.


📌Bu noktada öncelik verilen husus; katılımcıların, vakalarının düzenli takibini yapabilmeleri, diğer katılımcıların yorumlarıyla gruptakiler adına da vakaların zenginleşmesi ve kişilere zenginlik katması, danışanlarıyla çalışma perspektiflerinin zenginleşmesi ve karşı aktarımı yönetebilme becerilerini edinebilmektir.


📌15 katılımcıyla sınırlanacaktır.


📌2 haftada bir Pazartesi günleri hibrit ya da online gerçekleşecektir. (Sezgi Psikoloji Bostancı ofisi veya Zoom Online)


📌Düzenli katılım oldukça önemlidir. Bu nedenle oturuma mücbir sebepler dışında (hastalık,birinin kaybı gibi) katılamayacak olanların da ücretlerini süpervizyon gününde yatırmaları zorunludur.


📌Toplam süpervizyon süresi 2 saattir.


📌Saat aralıkları 20.00-22.00


📌Süpervizyon ücreti 220 tl’dir.


📌Her katılımcının vaka getirme hakkı bulunduğundan geçen hafta vaka getirenlerin o hafta da eğer vaka gelmediyse vakasını ele almak önemlidir.


📌Oturumlara vaka getirmenin yanı sıra dinleyici olarakta katılım sağlanabilir.


📌Süpervizyona, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunları, yüksek lisans öğrencileri ve mezunları. Tıp Fakültesi ve Aile Danışmanlığı bölümlerinin mezunları içindir.


📌Süpervizyonlar bütüncül dinamik perspektifte ele alınacaktır ve temelinde ilişkisel psikoterapi olacaktır. Bu nedenle, her düzlemden ve her alandan vaka süpervizyonlara getirilebilir.


📌Oturumlar kayıt altına alınacaktır ve daha sonra yeniden izleme fırsatı sunulacaktır.

11 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör